Veletrhy

Job Day Břeclav - Candy Plus

The Candy Plus Sweet Factory s.r.o.

Jsme odborníci na výrobu cukrovinek. Naše společnost stále roste a rozvíjí se. Dokážeme zajistit výrobu kvalitních produktů, splňujících vysoké požadavky současných zákazníků. Budujeme vlastní značky Pedro pro český a tuzemský trh a Juicee Gummee pro exprotní trhy. Pod značkou Parklane/Fundy vyrábíme velkoobjemové balení našich produktů - tzv. bulky. Současně jsme však schopni uspokojit požadavky na výrobu sladkostí v požadované kvalitě také pro množství dalších partnerů z celého světa. Umíme se přizpůsobit recepturám i finančním možnostem našich obchodních partnerů. Specializujeme se na výrobu želatinových a pektinových cukrovinek, lízátek, komprimátů, lékořicových sladkostí, dropsů, fondánových cukrovinek v čokoládě a žvýkaček. Dodržujeme nejpřísnější standardy v oblasti: bezpečnosti potravin, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

Změna u firmy Candy Plus.

Skupina Raisio, dosavadní vlastník společností Candy Plus, se rozhodla o prodeji divize cukrovinek společnosti Valeo Foods Group. Společnosti Candy Plus se staly součástí skupiny Valeo Foods Group dne 29.12.2017.

Valeo Foods je rychle rostoucí mezinárodní potravinářskou skupinou. Prostřednictvím společností v Irsku, Velké Británii a kontinentální Evropě je Valeo Foods Group lídrem na trhu se snacky a sladkostmi, zdravou výživou, pečivem, přísadami do jídla, nápoji a stravováním a dosahuje tržeb na úrovni 700 milionů EUR.

Pro společnosti Candy Plus představuje tato změna další možnosti růstu a rozvoje jak prodejních možností, tak značek. Více informací o Valeo Foods můžete najít na www.valeofoodsgroup.com

Volné pozice: