Veletrhy

Job Day Břeclav - Fond dalšího vzdělávání

Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme vám růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti.

Jsme příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Jsme veřejná instituce, která zastřešuje projekty k podpoře vzdělávání dospělých.

Jsme tým odborníků a podáváme pomocnou ruku těm, kteří pociťují nedostatek znalostí či praktických zkušeností a mají chuť zvětšit své šance na snadnější uplatnění na pracovním trhu a perspektivnější budoucnost.

Existujeme již od roku 2011 a za tu dobu se do našich projektů zapojila spousta jednotlivců, firem i institucí. Řada z nich se účastní našich projektů i opakovaně.

Cesta pro mladé pomáhá mladým a nadšeným studentům získat praxi v oboru, který studují a zvýšit jim tak možnost získat zajímavé zaměstnání po ukončení studia. Nabízíme studentům komplexní kurz, který kromě praxe obsahuje také e-learningový kurz měkkých dovedností a poradenství s HR odborníkem. Buďte v kurzu a vyzkoušejte stáž s Cestou i Vy!

Projekt Vzdělávání praxí je zaměřen především na osoby nezaměstnané a znevýhodněné na trhu práce. Pomocí projektu si můžete vylepšit své dosavadní pracovní zkušenosti a dovednosti, získáte nové znalosti, které Vám zvýší konkurenceschopnost na trhu práce.

Více informací o společnosti naleznete na http://www.fdv.cz/