Veletrhy

Job Day Hodonín - Grafton

Grafton Slovakia

Ako popredný poskytovateľ riešení v oblasti náboru zamestnancov, riadenia talentov a HR, a s viac ako 30-ročnými skúsenosťami, sme jednou z najväčších európskych nezávislých spoločností, s 35 pobočkami v 6 európskych krajinách.

Naši pracovníci inštinktívne prinášajú inovatívne a individuálne klientské riešenia pre takmer každú obchodnú situáciu, ktorej podniky dnes čelia.

Volné pozice:

MONTÁŽNY PRACOVNÍK

Využite príležitosť pracovať v spoločnosti s čistým a nehlučným prostredím.

Vašou náplňou práce bude:

  • Montáž plynových a elektrických kotlov

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:

  • Minimálne základné vzdelanie
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Práca je vhodná pre ŽENY aj pre MUŽOV

Práca na 2-zmennú prevádzku – 7,5 hodinové zmeny

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém benefitov:

  • 5 dní dovolenky navyše
  • Príspevok do III. piliera
  • Príspevok na fitness centrum
  • Mikulášsky balíček pre zamestnancov
  • Preplatenie časti jazykových kurzov
  • Príspevok na letný tábot detí

ELEKTRIKÁR/ ÚDRŽBÁR

Ste zo Skalice alebo okolia? Máte skúsenosti s elektrikárskou prácou? Využite príležitosť pracovať na pozícii ÚDRŽBÁRA.

  • Preventívna údržba strojov a zariadení
  • Oprava pohyblivých pásov a zariadení vo výrobe

Práca na 3 zmeny: Ranné (6:00-14:00), poobedné (14:00-22:00) a nočné zmeny (22:00-6:00).

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať tieto kritéria:

  • Predchádzajúce skúsenosti s elektrikárskou prácou
  • Aktívny paragraf minim. 21
  • Znalosť čítania elektrotechnických schém
  • Samostatný pracovník
  • Anglický jazyk je veľkou výhodou, ale nie je podmienkou

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka VEľMI zaujímavé benefity:

  • 1 týždeň dovolenky navyše
  • Príspevok do 3. piliera
  • Preplácané jazykové kurzy