Veletrhy

Třetí ročník Job Day Záhorie

Třetí veletrh pracovních příležitostí Job Day Záhorí se uskuteční 15. 5. v ZOC Max Skalica.

Již potřetí se mohou zájemci o novou pracovní příležitost dojít podívat na veletrh pracovních příležitostí Job Day Záhorí. Podruhé z toho proběhne v prostorách ZOC Max ve Skalici. Všichni zájemci budou moci na jednom místě pohovořit s personalisty a vyzjistit jaké silné stránky společnosti mají a co nabízejí potenciálním novým zaměstnancům.

Mezi firmami, které se na veletrhu objeví najdou zájemci tyto firmy Exact Systems Slovakia s.r.o.; Kiwi.com s.r.o.; Protherm Production, Fortaco s.r.o., Asalonta, a další... „Jsme moc rádi, že je o veletrh zájem. Věříme, že na něj dorazí i se životopisem v ruce spousta lidí, kteří chtějí změnit své pracovní místo. Důležité je pro nás i odprezentovat veletrh mladým lidem, aby získali povědomí o veletrhu o tom, co se na trhu práce děje,“ objasňuje projekt majitel pořádající společnosti Alfa Fairs s.r.o., Jiří Wagner.

Veletrh bude probíhat od 9:00 do 16:00 a žádné vstupné se neplatí. „Akci děláme pro lidi. Proto nic nevybíráme, ba naopak sem tam chystáme na naše veletrhy, které probíhají po celé jižní Moravě i soutěže pro návštěvníky. Uvidíme, co si připravíme pro návštěvníky ve Skalici,“ dodává ředitelka společnosti Alfa Fairs s.r.o., Andrea Janečková.

Více informací o veletrhu je možné získat na www.alfafairs.cz a na www.fb.com/jobdayzahorie.