Veletrhy

Reference

„První ročník veletrh práce Job Day Hodonín nás mile překvapil zájmem lidí i firem. Je to výborná akce, kde se střetávají zájemci o práci s personalisty firem a kde se mohou protnout jejich potřeby. Návštěvu této akce vřele doporučuji všem, kdo zaměstnání hledají nebo chtějí změnit." RADEK HOŘÁK, ŘEDITEL UP HODONÍN.


KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

"Veletrh pracovních příležitostí Job day v Hodoníně byl pro nás skvělou příležitostí prezentovat se a nabídnout možnosti práce v rámci Krajského ředitelství policie ČR. Velmi mile nás překvapil prozákaznický přístup, dobrá organizace i realizace akce, včetně vhodně volených témat přednášek pro uchazeče o práci. Veletrh pracovních příležitostí hodnotíme velmi pozitivně, organizačnímu týmu děkujeme za skvěle odvedenou práci a těšíme se na další Job Day."

ČSAD HODONÍN a.s.

Děkujeme celému týmu Alfa Fairs za profesionální přístup před i během pořádání veletrhu Jobs Day Hodonín III. Celkově jsme s účastí naší firmy na veletrhu velmi spokojeni. Získali jsme řadu kontaktních údajů od potenciálních uchazečů o zaměstnání. Témata přednášek byla zajímavá jak pro návštěvníky, tak i vystavovatele. Těšíme se na další účast.
Ing. Jitka Barinková, vedoucí personálního oddělení ČSAD Hodonín a.s.


Nemocnice TGM Hodonín, p.o.
Děkujeme za pozvání i příležitost se vašeho pracovního veletrhu zúčastnit. Já i má kolegyně jsme byly velmi spokojené, díky veletrhu jsme se setkaly s příjemnými lidmi, kteří měli vážný zájem v naší nemocnici pracovat. Ještě jednou děkuji.

Job Day Veselí nad Moravou v Televize TVS!

Reportáž z veletrhu pracovních příležitostí ve Veselí nad Moravou od 2:08 minuty.


Jak jste byli spokojeni s průběhem veletrhu?

Velice příjemní organizátoři, skvělá atmosféra a výborný moderátor.


Jak jste byli spokojení s organizací veletrhu?

Naprosto perfektní.
Dostalo se Vám od návštěvníků veletrhu dostatečného množství životopisů? O kolik kusů se cca jednalo?

Cca 20 CV


Jak jste byli spokojeni s průběhem veletrhu?
Je vidět, že veletrh se již etabloval v povědomí lidí z regionu jako dobrá příležitost k nalezení nového zaměstnání – s každým ročníkem přichází stále více uchazečů.

Jak jste byli spokojení s organizací veletrhu?

Organizace byla jako vždy na jedničku – před, během i po veletrhu.

Dostalo se Vám od návštěvníků veletrhu dostatečného množství životopisů? O kolik kusů se cca jednalo?

Přímo na místě jsme obdrželi cca 8 ks životopisů, dalších cca 5 ks došlo po veletrhu e-mailem.